Dags Dusijs teica, ka vakcīna būs bezmaksas ikvienam.

Dags Dusijs teica, ka vakcīna būs bezmaksas ikvienam.

Embrijs sacīja, ka viņš no valsts vēl nav saņēmis papildu personāla atbalstu.

Embrijs saņēma Phoenix naudu par testēšanas pasākumiem, bet ne par ikdienas testēšanas vietām

Noslēdzot citu līgumu ar Fīniksas pilsētu, Embry Women’s Health saņēma USD 46 000 no pilsētas Koronavīrusa palīdzības, palīdzības un ekonomiskās drošības likuma (CRES) līdzekļiem par divu dienu COVID-19 testēšanu augustā.

Taču līgums neatmaksā finansējumu par visu COVID-19 testēšanu, tikai testēšanas pasākumiem, kas tiek veikti sadarbībā ar pilsētu, saskaņā ar līgumu un pilsētas pārstāvi. Embrijs sacīja, ka pilsētas līdzekļi netika garām šiem diviem testēšanas pasākumiem.

Saskaņā ar pilsētas sniegto informāciju, Embry Women’s Health nav pieprasījusi papildu CARES Act līdzekļus savām testēšanas vietām. Embrijs sacīja, ka, iespējams, viņa organizācija savos pieprasījumos nav bijusi pietiekami konkrēta.

VAJAG PĀRBAUDE?: Šeit ir saraksts ar Covid-19 testiem, kas pieejami Fīniksas apgabalā un tiešsaistē

Klīnika arī saņem finansējumu no Veselības resursu un pakalpojumu administrācijas, lai atlīdzinātu izdevumus par neapdrošinātiem pacientiem par pārbaudēm, taču Embry sacīja, ka šie līdzekļi nesedz to, kas klīnikai nepieciešams, lai visā štatā darbotos.

"Tas būtībā tikai sedz piegādes izmaksas," sacīja Embrijs. "Mums arī jāatceras, ka mums bija jāizveido visa šī infrastruktūra, vai ne? Tāpat kā, lai mēs varētu braukt uz šiem novadiem, mums bija jāiegādājas automašīnas, mums ir jāmaksā par degvielu, mums ir jāmaksā, lai darbinieki brauktu turp un atpakaļ.

Embrijs sacīja, ka viņš neprasa tukšu čeku, bet viņam visvairāk ir nepieciešams finansējums infrastruktūras elementiem, piemēram, konusiem, ģeneratoriem vai teltīm viņu testēšanas vietām.

"Pēdējo astoņu mēnešu laikā mēs esam lūguši atbalstu infrastruktūras izmaksām, izmantojot vairākus pieprasījumus, un līdz šim neesam saņēmuši nekādu atbalstu nekāda veida piegādātāju aprīkojumam no Arizonas štata," sacīja Embrijs.

Tomēr dažas pilsētas ir atbalstījušas un sadarbojušās ar klīniku, lai administrētu COVID-19 testēšanu, piegādājot šīs preces, sacīja Embrijs.

Papildu CARES likuma līdzekļi piešķirti esošajiem partneriem Fīniksā

Decembrī Fīniksas pilsētas dome apstiprināja līgumu pagarināšanu ar trim esošajiem medicīnas partneriem, lai ar CARES likuma līdzekļiem līdz 2021. gada jūnijam turpinātu mobilo ierīču testēšanu, kā arī testēšanu ar iebraukšanu kājām, sacīja pārstāvis.

"Viņi jau ir pierādījuši veiksmīgu kopienas iesaistīšanos un efektīvu COVID-19 testu piegādi Fīniksas kopienai," teikts e-pastā.

Mobilais furgons ir veicis vairāk nekā 70 000 antigēnu un antivielu testu, savukārt caurbraukšanas un pastaigu pasākumos ir veikti vairāk nekā 13 000 testu, paziņoja pilsēta.

Pilsētas dokumentos teikts, ka finansējums tika palielināts par 3,5 miljoniem ASV dolāru Vincere Physicians Group, Family Tree Healthcare and Equality Health Foundation, Sonora Quest Laboratories un Equality Care Center.

Embrijs sacīja, ka viņa organizācija neuzzināja, kā tika piešķirti papildu CARES likuma līdzekļi, līdz tie tika piešķirti esošajiem medicīnas partneriem.

"Nav nekāda iemesla, ka CARES Act dolāri, kas jau nonāk Arizonā, neatbalstītu šīs vietnes," par savu klīniku sacīja Embrijs.

Pilsēta nepiedāvāja līdzekļus citiem pakalpojumu sniedzējiem, jo ​​mērķis bija pagarināt līgumus, norāda pilsētas pārstāvis.

Lai gan viņa klīnikā bija dažas negaidītas kavēšanās un problēmas, kad testēšanas saņēmēji ziņoja, ka nav saņēmuši rezultātus solītajā izpildes laikā, Embrijs sacīja, ka uzskata, ka klīnika ir rīkojusies pareizi, turpinot piedāvāt testēšanu Arizonā.

Sazinieties ar reportieri Audrey.Jensen@arizonarepublic.com vai Twitter vietnē @Audreyj101 .

Saskaņā ar CDC Arizonas štata septiņu dienu vidējais rādītājs sestdien ieņēma pirmo vietu starp visiem štatiem pēc pirmās un otrās vietas pēdējās divās nedēļās.

Arizonas štatā jaunu pozitīvo gadījumu skaits pēdējo septiņu dienu laikā bija 97,9 gadījumi uz 100 000 cilvēku uz CDC. ASV vidējais jaunu gadījumu skaits ir 54,4 gadījumi uz 100 000 cilvēku.

Štats 3. janvārī ziņoja par vairāk nekā 17 200 jauniem gadījumiem, kas ir lielākais jauno Covid-19 gadījumu skaits, kas ziņots vienas dienas laikā kopš pandēmijas sākuma, pārspējot štata iepriekšējo rekordu no 8. decembra par gandrīz 5000 slimību gadījumiem. Rekords sekoja Ziemassvētku un Jaungada brīvdienu nedēļas nogalēm.

“EXPONENTIĀLS PIEAUGUMS”: Arizonā vairāk bērnu tiek hospitalizēti ar Covid-19

Arizonā ar zināmiem vai iespējamiem Covid-19 gadījumiem slimnīcā hospitalizēto pacientu skaits sestdien bija 4320, kas ir mazāk nekā 5082 stacionāro pacientu rekords 11.janvārī. Salīdzinājumam, vasaras kāpuma laikā lielākais COVID-19 hospitalizāciju skaits vienā dienā. 13. jūlijā bija 3517.

Pacientu skaits ar aizdomām vai zināmu Covid-19 intensīvās terapijas nodaļās Arizonas štatā sestdien bija 1054, kas ir zemāks par rekordaugsto līmeni – 1183 11. janvārī. Vasaras pieauguma laikā jūlija vidū COVID-19 ārstēšanai izmantoto ICU gultu skaits sasniedza maksimumu. pie 970.

Arizonas iedzīvotāji ar apstiprinātu un aizdomām par Covid-19 inficēto ar ventilatoriem sestdien sasniedza 720, kas ir zemāks par rekordaugsto 821, kas tika sasniegts 13. janvārī. Vasaras pieauguma laikā 16. jūlijs bija 687 pacientu maksimālā diena, kad tika lietoti ventilatori.

Sestdien neatliekamās medicīniskās palīdzības nodaļā saistībā ar Covid-19 bija 1944 pacienti, kas ir mazāks par 29. decembra vienas dienas rekordu, proti, 2341 pozitīvs vai aizdomas par Covid-19 pacients tika saņemts neatliekamās palīdzības nodaļās visā štatā.

Svētdien ar 7217 jaunajiem gadījumiem kopējais konstatēto Covid-19 gadījumu skaits štatā palielinājās līdz 722 574. Saskaņā ar ADHS datu paneli svētdien ir zināms, ka no šīs slimības ir miruši 12 238 Arizonas iedzīvotāji.

Pozitīvu procentuālais daudzums, kas attiecas uz pozitīvu COVID-19 diagnostikas testu procentuālo daļu, joprojām ir tuvu augstākajam līmenim, ko daudzi veselības eksperti uzskata par agrīnu slimību pieauguma rādītāju.

Pagājušajā nedēļā Arizonas pozitivitātes procents bija 19%. Nedēļā pirms tam tas bija 20%, saskaņā ar štatu, kuram ir unikāls veids, kā aprēķināt pozitivitātes procentus. Saskaņā ar valsts datiem vairākas nedēļas augustā, septembrī un oktobrī pozitivitātes procents bija 4%.

Džona Hopkinsa universitāte aprēķina Arizonas septiņu dienu mainīgo vidējo procentuālo pozitīvo rādītāju 9,2% no svētdienas. Tas liecina, ka štata procentuālais pozitivitāte pagājušajā mēnesī sasniedza 24,2%.

5% pozitivitātes rādītājs tiek uzskatīts par labu etalonu, ka slimības izplatība tiek kontrolēta.

PĀRBAUDE: Arizonas slimnīcas ziņo par nelieliem COVID-19 skaita uzlabojumiem, taču līmenis joprojām ir augsts

Arizona sāka pirmās vakcinācijas pret Covid-19 1. A fāzei 14. decembrī, taču process noritēja lēni. Reģistrācija ir atvērta vairākos apgabalos prioritārām 1.B fāzes personām, un šonedēļ dažās vietās tā ir atvērta tiem, kas ir 65 un vecāki. Gubernators Dags Dusijs sacīja, ka vakcīna būs bezmaksas ikvienam.

Kas jāzina par svētdienas cipariem

Arizonā reģistrētie gadījumi: 722 574.

Kopš slimības uzliesmojuma sākuma gadījumu skaits ir palielinājies par 7 217 jeb 1%, salīdzinot ar sestdien konstatētajiem 715 357 gadījumiem. Šie ikdienas gadījumi ir sagrupēti pēc datuma, kad par tiem ziņots Arizonas Veselības pakalpojumu departamentam, nevis pēc datuma, kad tika veiktas pārbaudes.

Gadījumi pa apgabaliem: 449 162 Marikopā, 96 738 Pimā, 39 751 Pinālā, 34 269 Jumā, 18 277 Mohavā, 15 736 Javapai, 14 745 Kokonīno, Apajo 13,988 in Coconino, 13,988 in Co40 che, 7297 Santakrusā, 5756 Gilā, 4816 Grehemā, 2170 Lapasā un 508 Grīnlī, liecina štatu skaitļi.

Saslimstības gadījumu skaits uz 100 000 cilvēku ir visaugstākais Jumas apgabalā, kam seko Santakrusas, Apačes, Grehemas un Navaho apgabali. Jumas apgabalā šis rādītājs ir 14 902 gadījumi uz 100 000 cilvēku. Salīdzinājumam, ASV vidējais rādītājs sestdien bija 7441 gadījums uz 100 000 cilvēku, liecina CDC.

Navajo Nation sestdien ziņoja par 27 109 gadījumiem un 966 apstiprinātiem nāves gadījumiem. Navajo nācija ietver Arizonas, Ņūmeksikas un Jūtas daļas. Cilšu vadītāji piektdien apturēja nedēļas nogales slēgšanu pēc 25. janvāra, atsaucoties uz lejupslīdes trajektoriju jaunos Covid-19 gadījumos. Palika spēkā rīkojums par uzturēšanos mājās un vakara komandantstunda.

VAJAG PĀRBAUDE?: Šeit ir saraksts ar Covid-19 testiem, kas pieejami Fīniksas apgabalā un tiešsaistē

Arizonas Korekcijas departaments ziņoja, ka uz piektdienu Covid-19 tests bija pozitīvs 9108 ieslodzītajiem, tostarp 1813 Jumā, 1760 Tuksonā, 1282 Eimanā un 1126 Duglasā; Visā štatā ir pārbaudīti 43 410 ieslodzītie. Kopumā 2363 cietuma darbiniekiem ir bijuši pozitīvi testi, paziņoja departaments. Ir apstiprināts, ka 30 ieslodzītie Arizonā ir miruši no COVID-19, un vēl 17 nāves gadījumi tiek izmeklēti.

Rase/etniskā piederība nav zināma 21% no visiem COVID-19 gadījumiem visā štatā, taču 36% cilvēku ir baltādaini, 29% ir spāņi vai latīņamerikāņi, 5% ir indiāņi, 3% ir melnādainie un 1% ir Āzijas/Klusā okeāna salu iedzīvotāji.

No tiem, kuriem Arizonā kopš pandēmijas sākuma ir bijis pozitīvs tests, 16% bija jaunāki par 20 gadiem, 44% bija 20–44 gadi, 15% bija 45–54 gadi, 12% bija 55–64 gadus veci un 13% bija vecāki par 65 gadiem.

Laboratorijas ir pabeigušas 3 350 246 diagnostikas testus unikālām personām attiecībā uz Covid-19, no kurām 14,6% ir bijuši pozitīvi. Šis skaitlis ietver gan PCR, gan antigēnu testus. Pozitīvo testu procentuālais daudzums bija palielinājies kopš maija vidus, bet jūlijā sāka samazināties un vairākas nedēļas saglabājās aptuveni 4% katrā valstī. Pēdējā pilnajā nedēļā tas bija 19%. Štatu skaitļos nav iekļauti dati no laboratorijām, kuras nesniedz ziņojumus elektroniski.

Arizonas Veselības pakalpojumu departaments ir sācis iekļaut iespējamos gadījumus, jo ikviens, kam ir pozitīvs antigēna tests, ir cita veida tests, lai noteiktu pašreizējo infekciju. Antigēnu testi (nav saistīti ar antivielu testiem) ir jaunāka veida COVID-19 diagnostikas tests, kurā tiek izmantots deguna tampons vai cits šķidruma paraugs, lai pārbaudītu pašreizējo infekciju. Rezultāti parasti tiek iegūti 15 minūšu laikā.

Pozitīvs antigēna testa rezultāts tiek uzskatīts par ļoti precīzu, taču pastāv lielāka iespēja iegūt viltus negatīvus rezultātus, saka Mayo klīnika. Atkarībā no situācijas Mayo Clinic amatpersonas saka, ka ārsts var ieteikt PCR (polimerāzes ķēdes reakcijas) testu, lai apstiprinātu negatīvu antigēna testa rezultātu.

Arizonā sestdien bija astotais augstākais kopējais saslimšanas gadījumu skaits valstī kopš 2020. gada 21. janvāra. Pēc pandēmijas sākuma gadījumiem uz 100 000 cilvēkiem apsteidz Arizonu Ziemeļdakota, Dienviddakota, Jūta, Rodailenda, Tenesī, Viskonsina un Aiova, saskaņā ar CDC.

Arizonas štatā inficēšanās līmenis ir 9728 gadījumi uz 100 000 cilvēku, paziņoja CDC. Valsts vidējais rādītājs ir 7441 gadījums uz 100 000 cilvēku, lai gan štatos, kas https://w-loss-website.com/lv/ skāruši pandēmijas sākumā, rādītāji var būt nepietiekami, jo martā un aprīlī trūkst pieejamo testu.

Ziņotie nāves gadījumi Arizonā: 12 238

Nāves gadījumi pa apgabaliem: 6950 Marikopā, 1611 Pimā, 673 Jumā, 547 Pinalā, 488 Mohave, 412 Navaho, 356 Javapai, 293 Apache, 261 Coconino, 201 In 7140 Santakrusa, 63 gadi Grehemā, 51 gadi Lapasā un seši gadi Grīnlī.

Cilvēki vecumā no 65 gadiem veidoja 9130 no 12 238 nāves gadījumiem jeb 75%. Pēc tam 15% nāves gadījumu bija vecuma grupā no 55 līdz 64 gadiem, 6% bija no 45 līdz 54 gadiem un 4% bija vecumā no 20 līdz 44 gadiem.

NIRTI DZIĻI: aiz Fīniksas COVID-19 ICU sienām; tie, kas izmanto ventilatorus, reti izdzīvo

Lai gan 8% nāves gadījumu rase/etniskā piederība nebija zināma, 48% mirušo bija baltie, 29% bija spāņi vai latīņamerikāņi, 9% bija indiāņi, 3% bija melnādainie un 1% bija Āzijas/Klusā okeāna salu iedzīvotāji, liecina štata dati. parādīt.

Saskaņā ar Džona Hopkinsa universitātes datiem pasaulē mirušo skaits svētdienas rītā bija 2 123 968, un ASV bija lielākais nāves gadījumu skaits no visām pasaules valstīm – 417 539. Arizonas štatā nāves gadījumu kopskaits ir 12 238, kas veido 2,9% no Covid-19 izraisītajiem nāves gadījumiem ASV svētdien.

Saskaņā ar CDC datiem Covid-19 mirstības līmenis Arizonā kopš pandēmijas sākuma sestdien bija 164 uz 100 000 cilvēku, tādējādi ierindojot to 10. vietā valstī štatu reitingā, kas atdala Ņujorku no Ņujorkas štata. ASV vidējais rādītājs ir 124 nāves gadījumi uz 100 000 cilvēku, paziņoja CDC.

Ņujorkā ir visaugstākais mirstības līmenis – 315 nāves gadījumi uz 100 000 cilvēku. Pēc tam seko Ņūdžersija, Masačūsetsa, Rodailenda, Misisipi, Konektikuta, Dienviddakota, Ziemeļdakota un Luiziāna.

Contents